ДОСТАВКА

Способи доставки

Для Вашої зручності, Ми пропонуємо Вам декілька різніх варіантів отримати вашу покупку.

  1. Самовивіз - Ви можете самостійно забрати своє замовлення за адресою м. Київ, пр-т Правди, 4а, жилий масив Виноградарь.
  2. Кур'єрськая доставка - вартість 70 грн. При сумі замовлення больше 1500 грн - доставка безкоштовна. Дана опція доступна тільки в м. Києві. У випадку надходження замовлення до 12:00, то ми зможемо Вам доставити товар в той же день, в іншому випадку - на наступний. Точний час доставки обговорюється безпосередньо з менеджером.
  3. Доставка за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта"Вартість доставки згідно тарифів "Нової Пошти" (доставка по м. Київ приблизно 40 грн, доставка по Україні - приблизно 50 грн, не враховуючи наложений платіж). Замовлення оформлені та/або сплачені до 17:00 будуть відправлені "Новою Поштою" в той же день, інші - на наступний день.
  4. Доставка за допомогою служби "Укрпочта". Вартість доставки згідно тарифів служби (приблизна вартість доставки 40 грн.) Доставка даною службою здійснюється тільки після повної оплати замовлення. Строки відправки такіж як для "Нової Пошти"